Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

Avasta Tencel kangas - luksusliku mugavuse ja keskkonnasõbralikkuse harmoonia!

by Kangasahver Kangasahver on 03.06.2023

Kui otsid kangast, mis ühendab endas luksuslikku mugavust ja keskkonnasõbralikkust, siis Tencel on sinu jaoks ideaalne valik! See ainulaadne looduslikust kiust kangas pakub mitmeid eeliseid nii sinu heaolule kui ka meie keskkonnaleencel on brändinimi, mis tähistab kiudaineid, mis on saadud puuvillaseemnete koortest saadud  puidumassist. Need kiud on tuntud ka kui viskoos või lyocell kiud.

Toote tootmisprotsessis kasutatakse suletud ahelaga süsteemi, kus enamik keemilisi lahusteid ja vett taaskasutatakse. See tagab minimaalse jäätmete tekke ning vähendab oluliselt keskkonnamõju võrreldes traditsiooniliste kiudude tootmisega.

Tencel kiud valmistatakse säästlikult majandatavatest eukalüptipuudest, mis on pärit spetsiaalselt istutatud istandustest. Tencel kangas ei kaasa metsade hävitamist ega liigset keskkonnamõju, sest selleks kasutatakse spetsiaalselt selleks ette nähtud istandustes kasvatatavaid puid. See tähendab, et valides Tencel kanga, valid ka keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku valiku.

Ent Tencel kangal on veelgi rohkem pakkuda! Lisaks keskkonnasõbralikkusele on sellel kangal uskumatult pehme ja mugav tekstuur. Tencel kiud on väga siledad, luues kanga, mis on meeldivalt pehme nahale. Samuti on Tencel kangas tugev ja vastupidav, mistõttu riided või tekstiiltooted, mis on valmistatud sellest kangast, kestavad kauem. See omakorda võimaldab sul teha jätkusuutlikke valikuid ning vähendada tarbimist.

Tencel kangas on ka ülimalt kerge hooldada. Sellel on hea hingavus ja niiskust reguleerivad omadused, mis tagavad suvisel ajal keha jaheduse ja kuivuse. Lisaks sellele säilitab Tencel kangas oma värvi ka pärast korduvaid pesemisi ning omab looduslikke antibakteriaalseid ja UV-kaitse omadusi. See tähendab, et sinu Tencel kangast rõivad jäävad pikaks ajaks kauniks ja värsketeks ning pakuvad sulle mugavust ja kaitset.

Valides Tencel kanga, valid tõelise luksuse ja mugavuse, mis ei kahjusta meie keskkonda. Osta Tencel kangast ning naudi kvaliteetseid esemeid, mis kestavad aastaid, säilitades oma kauni välimuse. Tee keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke valikuid, valides Tencel - harmooniat mugavuse ja keskkonnasõbralikkuse vahel!

https://www.kangasahver.ee/et/a/tencel-linane-khaki-roheline

https://www.kangasahver.ee/et/a/tencel-tvill-helehele-beez

 

Illustreerivad pildid pärinevad weeblileheltwww.tencel.com, milles saad tutvuda lähemalt tenceli kasulike omadustega.