Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe KANGASAHVER.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Kangasahver OÜ (registrikood 14345547), aadressiga: Ristiku 73-3, Tallinn, Eesti.

 Müügilepingu kehtivus

 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad kangasahver.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtiv võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetetud muudatusi kajastatakse kangasahver.ee veebilehel.

 Hinnainfo

 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kauba hinnale lisandub tasu selle kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Ostud, mille kogusumma ületab 49 EUR toimetatakse Eesti Vabariigi piires SmartPOST ja Omniva postipakiautomaatidesse postikuluta välja arvatud juhul kui tellimuse maksumusest üle poole koosneb õmblustarvikutest on veebipoel õigus lisada kauba hinnale kättetoimetamise tasu.

 Müügihinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või 24 tundi pärast tellimuse vormistamist.

Kui tellimus on esitatud enne müügilepingu tingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

 Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse kangasahver.ee veebilehel.

 Tellimuse vormistamine

 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida Teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Täitke andmed tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt tellitud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletometamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

 Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekandega Teile sobivas pangas euromaksena. Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arveldusarvele. Tellimused, millede eest ei ole tasutud tellimuse maksetähtajaks, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse maksetähtajast.

 Müügilepingu jõustumisega kohustub Veebipood andma ostjale üle olemasoleva või tulevikus omandatava Kauba ning ning tegema võimalikuks omandi ülemineku ostjale.

 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 Veebipoest tehtud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E-R 10:00 – 18:00

 Kohaletoimetamine

 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Rootsi. Kaupade toimetamisel teistesse riikidesse võtta ühendust e-posti teel info@kangasahver.ee Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 5-14 tööpäeva jooksul. Kohaletometamise tähtajad kehtivad tellimuse summa täielikult laekumise päevast alates Kangasahver OÜ pangakontole.

 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 60 kalendripäeva jooksul. Erandlikuks juhtumiks loetakse kaupade ettetellimisi.

 Kangasahver. ee ei vastuta ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida kangasahver.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

 Taganemisõigus

 Taganemisõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole veebiposet tellimise eripära.

Peale tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele olenevalt tootest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla. Tagastamisele ei kuulu vastavalt Ostja soovile mõõtu lõigatud kangad, paelad ja muud tarvikud ning hinnaalandusega soodustooted ja Ostjale spetsiaalselt tellitud kaup välja arvatud toodete puuduste korral.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@kangasahver.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi oli puudusega (nt defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Kauba tagastamisel kasutada registreeritud jälgimissüsteemiga teenust kätteteoimetamisega eelnevalt kokkulepitud aadressile.

Ostja ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel kui on eelnevalt kokku lepitud mõni muu tagastamisviis.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates pretensiooni e-posti aadressile info@kangasahver.ee, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja arve, mille lausel kauba ostu eest tasuti ning kauba tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

 Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 Isikuandmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh Tarbja nimi, mobiiltelefoni number, aadress, e-posti aadress, isikukood, pangarekvisiidid ja tarbimiseelistused) tellimuse töötlemiseks ja /või kliendikonto loomisel ning kauba ostjale saatmiseks.

 Kangasahver.ee kasutab isikuandmeid Ostjale kaupade osutamiseks, teenuste edasi arendamiseks ja personaliseerimiseks. Teenuste all peetakse silmas kangasahver.ee veebilehel kaupade müüki ja personaliseeritud pakkumiste korraldamist.

 Veebipoes andmeid sisestades annab Ostja vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda isikuandmeid ning edastada veoteenust pakkuvale ettevõttele vajalikke andmeid kauba kohaletoimetamiseks.

 Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui viimane on vajalik lepingust teleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.

 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides pakkumisi sisaldava e-mailis toodud juhiseid.

 Vaidluste lahendamine

 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@kangasahver.ee Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, viimase pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.